Asker Tezkere Ürünleri

Asker Forması Yaptırma

Tezkere forması

Tezkere Forması; askerlerin tezkerelerini almaya 3-4 ay kala yaptırdıkları bir hatıra forması türüdür. Devreler birlikte toplu halde sipariş verilen tezkere hakim yaka, V yaka ve Sıfır yaka olmak üzere 3 gruba ayrılmaktadır.Tezkere forması ile aynı celp döneminde askere giden askerlerimiz askerlik sürelerini tamamladıktan sonra dahi bu formalara bakarak askerlik anılarını ve asla unutulmayan asker arkadaşlarını hatırlar. Tezkere formaları yaptırılırken bazı hususlara dikkat edilmelidir. Tezkere forması yaptırılacak firma ile formanın bütün detayları dikkatli bir şekilde konuşulmalı ve anlaşılmalıdır. Formanın öncelikle bir tasarım aşaması vardır bu aşamada forma üzerinde istediğiniz değişiklikleri bildirmeniz gerekmektedir. Örnek vermemiz gerekirse seçmiş olduğunuz formanın sol göğsünde osmanlı tuğrası sağ göğsünde 98/2 yazıyordur. Siz tasarımcımızdan  98/2 yerine kendi devrenizi yazdırabilirsiniz osmanlı tuğrasının yerine ise Türk bayrağını koydurabilirsiniz.

Tezkere Forması İmalat Aşaması

Tezkere Forması siparişinizin tasarım aşamasını onaylamanız dahilinde devreleriniz ile birlikte yaptırmak istediğiniz formanın listesini hazırlayıp whatsapp üzerinden 0543 474 00 84 numaralı hattımıza mesaj atmalısınız. Yapacağınız liste üzerinde her kişinin istediği değişiklikler ve yazılar detaylı olarak bildirilmelidir. Ne kadar düzenli ve detaylı bir liste hazırlarsanız bizlerinde hata yapma olasılığı o kadar azalır. Tezkere Forması Sözlerinizi anlaşılır bir şekilde yazmaya özen göstermelisiniz.  Formalarımızı PTT Kargo Aracılığı ile Türkiye’nin her yerine göndermekteyiz.

Asker Forması ModelleriAsker Forması

Asker Tezkere Forması

 

2 thoughts on “Asker Forması Yaptırma

  1. Konyali ahmet dedi ki:

    Sizden forma yaptirmiştık. Gercekten cok kaliteli formalarınız var ve bizimlede cok ilgilendiniz. Teşekkur ederiz 97/4 hakkari dag komando.

    1. Mustafa YILMAZ dedi ki:

      Bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir