Futbol Forma Modelleri

Forma Yaptırma

forma yaptırma

Özel forma yaptırma ile takımınızın motivasyonunu artırabilir ve spor yaparken istediğiniz renk ve logoları üzerinizde taşımanın keyfini yaşayabilirsiniz. Kendi formanızı renk, desen ve şekil bakımında tasarlayabilirsiniz. Forma yaptırarak istediğinizi kombinasyonu, renkleri ve logoyu kolayca ekleme imkanınız bulunmaktadır.

Forma Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Forma yaptırır iken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan bir tanesi hazırlanan formaların kalıpları, baskı tekniği ve kullanılan kumaştır. Kullanılan kumaşın spor yaparken terlediğinizde teri dışarı atan ve hızlı bir şekilde kuruyan kumaşlar ile üst düzey spor giyim markaları ile özelleştirebilirsiniz. Önemli olan bir diğer husus ise hazırlanan özel tasarımların kumaşa işlenirken kullanılan baskı tekniğidir.

Takıma Özel Halı Saha Forma Yaptırma

Tasarladığınız baskılar formalara işlenirken doğru ısı ve ayar yapılmaz ise forma kumaşınız da kolay bir şekilde yıpranma, renk atma ve yırtılma sorunları meydana gelebilir. Bu tip sorunlar ile karşılaşmamak için baskı yaptırdığınız makinenin kalibrasyon ayarının sürekli olarak yapılmalı ve üretilmekte olan formalar düzenli olarak test edilerek hedeflenen kaliteye ulaşılmasına önem gösterilmelidir.

Takımızın Motivasyonunu Formanız ile Artırın

Takımınıza özel forma yaptırma ile halı sahada rakiplerinize psikolojik üstünlük sağlayabilirsiniz. Rakibiniz sahada BİP denilen atlet şeklindeki genelde kırmızı turuncu ve pembe renkteki antrenman atletleri giyerken siz kendi takımınıza özel formanızı giyebilirsiniz. Formanız ile sahada daha disiplinli ve daha güzel bir görüntü sergileyebilirsiniz.

halı sahaya özel forma yaptırma

halı sahaya özel forma yaptırma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir